Названо кількість зруйнуваних та пошкоджених будинків у Запоріжжі росіянамиНазвано кількість зруйнуваних та пошкоджених будинків у Запоріжжі росіянами

Запорізькі владні структури визначили кількість зруйнованих та пошкоджених будинків внаслідок обстрілів російськими військами. За останні декілька місяців російська агресія призвела до серйозних зруйнувань і пошкоджень на території міста.

Наразі зафіксовано знищення та ушкодження 15 будинків, серед яких житлові будівлі та громадські споруди. Багато з цих об’єктів потребують серйозних відновлювальних робіт, а деякі будівлі взагалі втратили свою функціональність.

Запорізька місцева влада і рятувальні служби активно працюють над відновленням і забезпеченням допомоги постраждалим мешканцям. Також ведуться перевірки і оцінки руйнувань для прийняття конкретних заходів щодо відновлення міської інфраструктури та житлових об’єктів.

Більше 8000 житлових будинків отримали різний ступінь пошкоджень, від легких до значних. Також понад 1000 приватних будинків та котеджів потребують відновлювальних робіт.

Місцева влада спільно з рятувальними службами здійснює перевірку пошкоджених будівель, щоб визначити обсяг і необхідність ремонтних робіт. Проводяться також заходи щодо тимчасового проживання та надання допомоги постраждалим мешканцям. У зв’язку з цими випадками, влада активізує роботу із забезпечення гуманітарної допомоги та відновлення міської інфраструктури.

Міська влада і служби ДСНС негайно реагують на отриману інформацію і вживають заходів для надання допомоги постраждалим громадянам та відновлення пошкоджених об’єктів. Продовжується робота з визначення обсягу збитків та вживання заходів для їх відшкодування.

Гуманітарні організації та волонтери також активно долучаються до процесу надання допомоги та підтримки тим, хто постраждав від дій воєнних конфліктів.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *