Переселенець з Запоріжжя відновив на новому місці родинну справу – виробляє органічне борошноПереселенець з Запоріжжя відновив на новому місці родинну справу – виробляє органічне борошно

У період переселення з Запоріжжя новий мешканець вдало відновив своє підприємницьке життя та вирішив взятися за виробництво органічного борошна. 42-річний підприємець, який залишив свою домівку в Запорізькій області через складну ситуацію в регіоні, знайшов у новому місці проживання не лише пристановище, але й новий шлях у підприємницькій сфері.

Започаткувавши виробництво органічного борошна, він відзначився високою якістю та екологічною чистотою свого продукту. Підприємець обрав для вирощування зерна екологічно чисті землі, а вся технологічна ланцюгова виробництва відзначається дотриманням найвищих стандартів органічного виробництва.

Олександр Орєхін наголосив на важливості підтримки вітчизняних виробників та заохочував українських споживачів обирати продукцію власного виробництва. Він розповів про свою вибірковість при закупівлі обладнання, наголошуючи на високій якості українських млинів. Підприємець прагнув підтримувати внутрішній ринок та забезпечувати розвиток місцевих виробників.

За перші два місяці роботи його млин вже став частиною експортного ланцюжка в країни Європейського Союзу. Борошно, вироблене Орєхіновим підприємством, використовується для виробництва солодких паличок для дітей, які експортуються в країни ЄС. Це служить прикладом успішного стартапу, який не лише задовольняє внутрішній попит, а й виводить якісні продукти на міжнародний ринок.

Ця історія стала для Олександра не лише справою чоловіка, який прийняв рішення зайнятися власним бізнесом, але й поверненням до родинних коренів та відновленням традицій, які зазнали перерви через тяжкі часи минулого століття.

У своєму прагненні відновлення і розвитку справи жорнового млина Орєхін не тільки віддавав належну пошану своїм предкам, але і став прикладом позитивних змін у власному житті та в житті громади. Цей бізнес виріс і вийшов за межі регіону, надаючи високоякісні продукти не лише місцевим жителям, але й заробляючи визнання в міжнародних ринкових умовах. Олександр Орєхін продовжує вести справу свого прадіда, але вже в умовах сучасного підприємства, де використовуються сучасні технології та підходи до виробництва.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *