В Запоріжжі на відео потрапили кадри, як підлітки трощили дитячий майданчикВ Запоріжжі на відео потрапили кадри, як підлітки трощили дитячий майданчик

У Запоріжжі підлітки зруйнували ігрові елементи дитячого майданчика. Ці події викликали обурення серед місцевих мешканців та владних структур.

В неділю, 18 лютого в Запоріжжі в Комунарському районі на вулиці Північнокільцева на Космосі підлітки відпочивали поряд з дитячим майданчиком і вирішили розважитися, зламавши деякі елементи благоустрою. Це засняли на відео.

Мешканці неодноразово вже скаржилися на те, що у дворах та у парку постійно ламають дитячі гойдалки, лавки, гірки. Поліція розпочала розслідування для встановлення винних осіб та притягнення їх до відповідальності за вчинені дії.

Місцева влада підкреслює необхідність посилення контролю за громадським майном та благоустроєм виховання молоді у дусі поваги до спільного благоустрію.

Мерія закликає до збереження благоустрою дитячих майданчиків як місць для відпочинку та розваг дітей.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *