У Запоріжжі судитимуть колаборантів за передачу залізної руди окупаційним силамУ Запоріжжі судитимуть колаборантів за передачу залізної руди окупаційним силам

У Запоріжжі розпочався судовий процес щодо осіб, які вважаються винними у передачі великої партії залізної руди окупаційним силам. За звинуваченням, вони передали загалом 989,5 тонн цінного матеріалу.

Цей випадок є одним із численних інцидентів, які відображають намагання ворога використовувати ресурси України для збройної агресії. У суді очікується ретельне розглядання обставин та встановлення відповідальності за події, що мали місце.

У результаті ретельного слідчого процесу встановлено, що організатор, походженням з Донеччини, у червні 2022 року перехопив управління захопленим залізорудним комбінатом у Малій Білозерці Василівського району, який був переданий йому окупантами.

З метою відновлення господарської діяльності на комбінаті, він створив злочинну організацію, яка включала його колишніх та діючих працівників. Ця організація відновила роботу комбінату та надала окупантам доступ до значної кількості залізної руди, що становить масивну загрозу для національної безпеки та економічного добробуту України.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *