В Запоріжжі сталася пожежа в багатоповерховому будинку.В Запоріжжі сталася пожежа в багатоповерховому будинку.

В Запоріжжі сталася пожежа в багатоповерховому будинку. Надзвичайники оперативно врятували жінку з немовлям та 2-річною дитиною із вогню. Вони швидко відреагували на виклик та ефективно впоралися зі складною ситуацією, забезпечивши безпеку мешканців.

Пожежники ДСНС здійснили евакуацію людей та загасили вогонь, запобігши подальшому поширенню вогню. На місце події прибули 14 рятувальників та 4 одиниці техніки. Рятувальники оперативно реагували на ситуацію та вжили заходів для евакуації мешканців та гасіння пожежі.

Через коротке замикання електронного пристрою (попередньо) в кімнаті квартири на другому поверсі зайнялись домашні речі. Полум’я охопило 5 квадратних метрів жилої площі.

«Під час проведення розвідки надзвичайники врятували із задимленої квартири жінку з немовлям та 2-річною дитиною. Після огляду лікарями постраждалим госпіталізація не знадобилася», — кажуть рятувальники.

Надзвичайники оперативно ліквідували пожежу, що допомогло уникнути подальшого поширення вогню та захистити життя та майно мешканців будинку.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *