Ветеран війни відкриває у Запоріжжі капсульний готельВетеран війни відкриває у Запоріжжі капсульний готель

У Запоріжжі відкриється новий капсульний готель, заснований ветераном війни. Готель, який отримав назву “Патріот”, буде розташований у центрі міста і буде призначений для подорожуючих, які шукають доступне та комфортне місце для переночування.

Власник готелю, ветеран війни, вирішив віддати частину прибутку на благодійні цілі, спрямовуючи його на підтримку ветеранських та соціальних програм. Цей ініціативний крок спрямований на підтримку ветеранів та розвиток туризму в регіоні.

Після повернення з війни у 2015 році Олен Касьян деякий час займався бізнесом, а потім став учасником грантової програми для ветеранів від служби зайнятості. Отримавши грант у розмірі 1 мільйона гривень, він додав свій власний мільйон і закупив 22 капсули.

Капсульний готель з одноіменною назвою “Капсула” знаходиться в парку Клімова. Тут є зона СПА з сауною та капсульні кімнати, де можна відпочити. Кожному відвідувачу видається картка, яка вставляється в капсулу, і одразу вмикається світло. Крім того, доступні 8 варіантів режиму світла та 6 видів вентиляції вішалки, що робить перебування в капсульному готелі комфортним та зручним для кожного гостя.

Наразі підприємець сам живе в готелі, щоб протестувати всі плюси та мінуси. Це четвертий капсульний готель на всю Україну. Інші працюють в Києві та у Львові. Такий власний досвід дозволяє відповідальному підприємцю зрозуміти потреби гостей та вдосконалити якість обслуговування, а також внести необхідні зміни для підвищення комфорту перебування в готелі.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *