Новий навчальний центр для дітей від 5 до 17 років запрацював у ЗапоріжжіНовий навчальний центр для дітей від 5 до 17 років запрацював у Запоріжжі

У Запоріжжі розпочав свою роботу новий навчальний центр, спрямований на розвиток дітей віком від 5 до 17 років.

Цей центр створений з метою надання дітям можливостей для навчання, творчості та саморозвитку. Згідно з інформацією, навчальний центр пропонує широкий спектр курсів з різних предметів, включаючи математику, науку, мови, мистецтво та спорт. Кожен курс розроблений з урахуванням вікових особливостей та інтересів дітей, щоб забезпечити їхній гармонійний розвиток.

Заснування такого центру сприятиме залученню дітей до освіти та розвитку їхніх талантів та навичок у різних сферах. Відкриття цього навчального закладу є важливим кроком для розвитку освіти та дозвілля серед дітей у Запоріжжі.

Освітній простір було створено на базі запорізького колегіуму “Елінт”, який надав ідеальну платформу для розвитку такого центру. Цифровий навчальний центр пропонує дітям широкий спектр можливостей, включаючи онлайн-уроки з основних предметів, цікаві заняття та психосоціальну підтримку.

Ця ініціатива стала можливою завдяки співпраці з фондом “Посмішка ЮА” та організацією “Save the Children”, які покликані покращити якість освіти та забезпечити дітям можливість отримати доступ до освітніх ресурсів навіть у важкі часи.

Цей центр стане важливим ресурсом для розвитку молодого покоління та підтримки їхньої освіти, навчання та саморозвитку.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *