У Бердянську підірвали організаторку "виборів" президента РФ разом з автомобілем, жінка загинулаУ Бердянську підірвали організаторку "виборів" президента РФ разом з автомобілем, жінка загинула

У Бердянську підрвалась у власному авто жінка-колаборантка, що хотіла проводити “псевдовибори” президента рф.

Поліція отримала виклик про вибух біля будівлі, де планувалася проведення “виборів”. За прибуттям на місце події правоохоронці встановили, що автомобіль, на якому знаходилася жінка, був підірваний вибуховим пристроєм.

Жінка, що перебувала у машині, отримала смертельні травми. Попередньо встановлено, що вона була однією з ключових організаторів “виборів” президента РФ на цій території.

За фактом інциденту розпочато кримінальне провадження, поліція здійснює розслідування та збирає всі необхідні докази для встановлення обставин події та затримання винних осіб. Цей трагічний інцидент став великим шоком для місцевого населення та підкреслив напружену ситуацію на півдні України в контексті геополітичних подій.

Інцидент, що стався в окупованому Бердянську Запорізької області, потряс громадськість. Вибух, що стався у мікрорайоні Колонія, викликав смерть жінки, яка обіймала посаду “членкині дільничної виборчої комісії з правом вирішального голосу”. За словами Володимира Рогова, вибуховий пристрій, який було підірвано під автомобілем жінки, мав потужність 1,5 кг у тротиловому еквіваленті.

Крім того, колаборант оголосив про початок розслідування вибуху та опублікував відео, зняте на місці події. За повідомленням очільниці міської військової адміністрації Вікторії Галіциної та колаборанта Володимира Рогова, жінка, яка була однією з організаторок так званих “виборів” президента РФ, стала жертвою підриву разом зі своїм автомобілем. Внаслідок отриманих травм вона померла.

Поліція розпочала розслідування інциденту для встановлення всіх обставин події та затримання винних осіб.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *