У Запоріжжі з'явиться рекрутинговий центр, щоб допомоги із призовом на військову службуУ Запоріжжі з'явиться рекрутинговий центр, щоб допомоги із призовом на військову службу

У Запоріжжі з’явиться рекрутинговий центр, який має за мету надавати консультації та допомагати громадянам у вирішенні питань, пов’язаних із призовом на військову службу. Однією з ключових обіцянок центру є невручення повісток для призову.

Ініціативу запровадження такого центру підтримала місцева влада на чолі з обласною адміністрацією з метою забезпечення громадянам можливості отримати всю необхідну інформацію та допомогу у вирішенні військових питань без стресу та неспокою.

Запорізька обласна військова адміністрація підтримує створення рекрутингового центру в місті. За словами керівника адміністрації, центр буде виключно консультативного характеру та не матиме повноважень щодо вручення повісток на військову службу. Голова обласної військової адміністрації, Іван Федоров, оголосив про створення центру, що спрямовано на надання допомоги громадянам у вирішенні військових питань та надання консультацій.

Також, в рамках діяльності центру, фахівці будуть сприяти в пошуку вакансій в Збройних Силах України та відповідатимуть на всі питання, що цікавлять потенційних кандидатів. Ідея створення центру спрямована на підтримку українців у здійсненні вибору щодо військової служби та надання їм відповідної інформації для прийняття обґрунтованих рішень.

Крім того, центр також буде надавати інформацію щодо можливостей вступу до військових навчальних закладів та отримання військової професійної освіти. Запорізька область, ставши другим регіоном України з таким центром, демонструє свою готовність підтримати та сприяти українцям у вирішенні питань, пов’язаних із військовою службою та професійним ростом у Збройних Силах.

Нова ініціатива в Запоріжжі відбувається на тлі розширення програми рекрутингу, запровадженої Міністерством оборони України. Мета цього заходу — залучити вмотивованих громадян до військової служби, що відповідає стратегії МОУ щодо вдосконалення рекрутингових процесів. Ця ініціатива розширює можливості для безробітних громадян, пропонуючи їм військові вакансії як альтернативний шлях для зайняття роботи.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *