Червоний Хрест встановив 4 модульних укриття на ЗапоріжжіЧервоний Хрест встановив 4 модульних укриття на Запоріжжі

На Запоріжжі Червоний Хрест впроваджує нові заходи для підвищення рівня безпеки та готовності до екстремальних ситуацій.

Червоний Хрест здійснює ці дії в межах програми підготовки та захисту цивільного населення, спільно з місцевою владою. Ці модульні укриття, розташовані в різних районах Запорізької області, призначені для захисту населення.

Ці місця були вибрані з урахуванням потенційних зон найбільшого скупчення людей. Червоний Хрест встановив чотири модульні укриття, які призначені для захисту населення у разі надзвичайних ситуацій.

Розміщення укриттів поблизу медичних закладів, ринків, автостанцій та зупинок громадського транспорту максимально забезпечує доступність цих споруд для мешканців, які можуть швидко та ефективно скористатися ними у випадку необхідності.

Кожна з цих конструкцій має площу 10 м² і може вмістити в середньому від 10 до 15 осіб. Такі укриття є важливими складовими системи цивільного захисту, оскільки вони забезпечують захист від осколкових поранень у разі надзвичайних ситуацій, таких як збройні конфлікти або небезпека від вибухів.

Фото: cms.inform.zp.ua
Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *