У Запоріжжі на вулиці Сталеварів тривають ремонтні роботиУ Запоріжжі на вулиці Сталеварів тривають ремонтні роботи

У Запоріжжі продовжується відновлення пошкодженої внаслідок російського обстрілу багатоповерхівки на вулиці Сталеварів, 16.

Зараз досі тривають ремонтні роботи в одному з будинків. Ремонтна бригада працює над реконструкцією фасаду та внутрішніми системами будівлі, спрямовуючи зусилля на покращення комфорту мешканців.

За даними останніх звітів, ремонтні роботи вже завершені на 70%, і зусилля бригади спрямовані на швидке відновлення житлового приміщення для мешканців.

В будинку вже успішно змонтовано електромережі, а наразі штукатурні роботи у будівницітві знаходяться в процесі виконання. Наступного тижня планується початок процесу “стяжки” підлоги. Робочі також активно займаються утепленням будівлі та прокладанням зовнішньої каналізації, щоб забезпечити максимальний комфорт для мешканців.

Повністю завершити відбудову та повернути будинок до повноцінного життя, за словами Анатолія Твердохліба, планується до червня цього року. Це означає, що мешканці скоро зможуть повернутися до відновленого приміщення та насолоджуватися комфортними умовами.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *