Посадовця з Запоріжжя судитимуть за вимагання хабаряПосадовця з Запоріжжя судитимуть за вимагання хабаря

У Запоріжжі розпочато судовий процес щодо посадовця, якого звинувачують у вимаганні хабаря. За даними повідомлень, посадовець, чиє ім’я наразі не розголошується, вимагав хабар у розмірі неперевизначеної суми у зв’язку з вирішенням питань, пов’язаних із здійсненням його службових обов’язків.

Прокуратура вже підтвердила факт складання протоколу про порушення кримінальної справи, а також наголосила на серйозності злочину, що може мати важкі наслідки для обвинуваченого. Судове провадження обіцяє бути одним із значущих у контексті боротьби з корупцією в місті.

Крім того, слідчі з’ясували, що керівник департаменту систематично використовував своє службове становище для вимагання хабарів, загрожуючи відмовою у видачі необхідних документів.

При цьому встановлено, що подібна практика тривала протягом тривалого періоду часу, що ставило під сумнів інтегритет та доброчесність посадовця. Наразі поліція здійснюють розслідування, а обвинуваченому загрожує покарання згідно з встановленими законом нормами.

Поліцейські оперативно вжили заходів і затримали правопорушника в момент одержання чергової частини неправомірної вигоди за “вирішення питання”. Згідно з кваліфікацією, його дії відповідали статті 368 частині 3 Кримінального кодексу України, що передбачає відповідальність за отримання хабара. Правоохоронці повідомили фігуранту про підозру та розпочали слідство.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *