У центрі Запоріжжя зграя собак розшматувала людинуУ центрі Запоріжжя зграя собак розшматувала людину

У центрі Запоріжжя сталася жахлива подія: зграя собак розшматувала людину. Подія сталася у вечірній час поруч із житловим будинком на вулиці Шевченка.

Наразі поліція та служба порятунку знаходяться на місці події. Подробиці інциденту та стан потерпілого наразі встановлюються. Рятувальники ДСНС і поліцейські здійснюють пошук і затримання собак, що загрожує мешканцям району. Влада закликає мешканців бути обережними та утримуватися від наближення до тварин до завершення оперативних заходів.

Ця зграя собак стала серйозною проблемою для мешканців району, особливо для дітей та працівників дитячого закладу. Напади собак стали регулярним явищем, що породжує серйозні побоїща та травми серед мешканців, особливо серед дітей, які не завжди можуть уникнути зустрічі з агресивними тваринами.

Місцеві жителі та батьки дітей, які відвідують дитячий садок поруч, вимагають від влади негайної реакції та прийняття ефективних заходів для вирішення цієї проблеми. Наголошується на необхідності вилучення агресивних собак з цього місця та забезпечення безпеки мешканців району.

Ситуація з агресивною зграєю собак в центрі Запоріжжя вирішилася нарешті стати терміновим питанням. Поліція, патрулюючи вулиці, раптово почули крики про допомогу. Виявилося, що на чоловіка напали собаки, що мешкали в розтрощеній будівлі поруч із Запорізькою обласною бібліотекою.

Незважаючи на багаторазові звернення мешканців до місцевої влади, в тому числі до Олександрівської райадміністрації, проблему не вирішували. Негайно реагуючи на виклик, співробітники поліції відігнали зграю собак та надали чоловікові першу допомогу.

“Зараз чоловік знаходиться в лікарні, де йому надають необхідне лікування. Наразі повідомлено відповідні служби про наявність агресивних собак, щоб запобігти подібним інцидентам у майбутньому”, — повідомив у соцмережі представник поліції. Такий крок став крайньою мірою у протистоянні з безпечністю мешканців, яка протягом багатьох років залишалася на думку у загрози через агресивну зграю собак.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *