Кулеба оголосив новини про членство України в ЄСКулеба оголосив новини про членство України в ЄС

В найближчі дні ми маємо очікувати хороші новини відносно України і її можливості приєднатися до Європейського Союзу.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба поділився цим ексклюзивним анонсом під час телемарафону “Єдині новини”. Він розповідав про оцінку Європейською комісією рівня виконання рекомендацій, який необхідний для початку переговорів про приєднання України до ЄС. Проте загалом Кулеба поки що не має на меті розголошувати всі подробиці на цей рахунок.

Результати не будуть оголошені, але я вважаю, що починаючи з кінця цього тижня, ви станете свідками подій та новин, які мають позитивний вплив. Українська влада приклала всі зусилля для виконання наших зобов’язань. Президент України особисто спостерігав за цим процесом”, – відзначив Кулеба.

Український міністр додав, що за умови відсутності непередбачуваних обставин, до закінчення поточного року Україна розпочне переговори з Європейським Союзом стосовно можливості приєднання до блоку.

“Це стане ще однією важливою подією в історії, безпрецедентним моментом. Ми рухаємося до цієї мети впевнено. Щодо інших подробиць, зараз їх поки що не розголошуємо. Робота у цьому напрямку проводиться на всіх рівнях”,підкреслив він.

Анна Сапожко

By Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *