У Запоріжжі ЦНАПи продовжують надавати послуги місцевим жителямУ Запоріжжі ЦНАПи продовжують надавати послуги місцевим жителям

Протягом минулого тижня, з 23 по 27 жовтня, у Запоріжжі Центру надання адміністративних послуг та його відділень звернулися 926 громадян.

Однією з найпопулярніших послуг залишається державна реєстрація права власності на нерухоме майно, і за цим питанням звернулися 267 осіб.

Також 73 жителі міста отримали послугу щодо державної реєстрації іншого речового права на нерухоме майно. Додатково, 63 особи запитували інформацію з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Протягом тижня 48 громадян звернулись до ЦНАПів з проханням про Державну реєстрацію змін до відомостей щодо юридичних осіб, зокрема до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Ці зміни включають у себе корекції установчих документів юридичних осіб, за винятком громадських формувань.

Анна Сапожко

By Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *