"Тільки в укриттях" - Іван Федоров розповів, як відбуватиметься змішане навчання у школах Запоріжжя"Тільки в укриттях" - Іван Федоров розповів, як відбуватиметься змішане навчання у школах Запоріжжя

У Запоріжжі готуються до відновлення змішаного навчання у школах, яке запроваджують після канікул.

Міський голова Іван Федоров оголосив, що діти будуть навчатися у школах тільки тоді, коли температура повітря буде менше 15 градусів за Цельсієм.

Така ініціатива призначена для збереження здоров’я дітей під час пандемії та мінімізації ризику зараження COVID-19. Поряд із цим, Федоров підкреслив важливість забезпечення надійних умов для дистанційного навчання для тих, хто залишається вдома у зв’язку з погодними умовами.

Змішане навчання для деяких шкіл у Запоріжжі стане реальністю з 1 квітня, вирішила Рада оборони Запорізької області (ЗОВА). Опублікований на сайті ЗОВА список включає 24 навчальних заклади, яким надано дозвіл на перехід до цього режиму.

Під час брифінгу голова ЗОВА Іван Федоров розкрив деталі цієї ініціативи. Він підкреслив, що навчання у змішаному форматі буде проводитися безпосередньо в укриттях, а не тільки в разі спрацювання сигналу про повітряну тривогу.

“Іван Федоров також підкреслив, що безпека дітей – пріоритетна мета. «Є ситуації, коли ракети вперше досягають нас, а сирена ще не пролунала. Діти просто не встигають підготуватися до спуску в укриття. Це важке рішення, але ми розуміємо, що безпека освітнього процесу стоїть на першому місці. Тому таке рішення було ухвалено», – додав він.”

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *