В Запоріжжі відбулося чергове засідання по справі загиблої в “Дубовому гаї” дівчинкиВ Запоріжжі відбулося чергове засідання по справі загиблої в “Дубовому гаї” дівчинки

У Запоріжжі, відбулося чергове засідання по відомій справі загиблої дівчинки у “Дубовому гаї”. За підсумками засідання, на якому взяли участь представники правоохоронних органів та прокуратури, було оголошено нові дані щодо розслідування цього трагічного події.

На судовому засіданні в Запоріжжі, присвяченому справі загиблої Ані Ждан, був вислуханий ще один свідок трагедії, яка сталася в парку “Дубовий гай”. Пан Дмитро, який був свідком трагедії, розповів суду про той жахливий момент чотири роки тому.

Він зазначив, що побачив дитину у неприродному положенні тіла, а поруч з нею був її батько, тримаючи її голову. Свідок підкреслив, що в момент події не було жодних попереджувальних знаків про небезпеку, пов’язану з конструкціями або деревами у парку. Ці знаки з’явилися лише на наступний день після трагедії. Цей свідчення став новим кроком у судовому процесі, який триває вже протягом декількох років.

Адвокати родини Ждан відзначили, що завершують дослідження доказів зі сторони обвинувачення. Після цього вони планують перейти до розгляду сторони захисту.

Зазначено, що наступне засідання призначено на 9 квітня, під час якого в залі буде виступати ще один свідок.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *