Працівники КП «ЕЛУАШ» продовжують роботи з благоустрою ЗапоріжжяПрацівники КП «ЕЛУАШ» продовжують роботи з благоустрою Запоріжжя

У Запоріжжі проводять роботи з ремонту та відновлення низки вулиць. Відповідальним за проєкт призначили КП “ЕЛУАШ”. Комунальники покращили зовнішній вигляд одразу декількох вулиць.

Спеціалісти відновлювали бар’єрне огородження та колесовідбійні бруси, що пошкоджені в результаті дорожньо-транспортної пригоди біля підземного переходу на вулиці Зайцева.

Крім того, комунальники Запоріжжя продовжили ремонт колесовідбійних брусів, які є важливими для забезпечення безпеки на дорогах. Важливою була також ініціатива щодо знесення незаконно встановленого об’єкта, яка була реалізована завдяки спільним зусиллям різних департаментів та правоохоронних органів. Ця акція сприяла очищенню міста від незаконного пункту прийому вторинної сировини та іншої незаконної діяльності.

Паралельно з цим КП “ЕЛУАШ” оводили ремонт ділянок доріг та тротуарів на вулицях Брянській та вулиці Солідарності, а також займались прибиранням та благоустроєм окремих територій міста.

Анна Сапожко

By Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *