У Запоріжжі готуються до прем'єри спектаклю на честь ІвасюкаУ Запоріжжі готуються до прем'єри спектаклю на честь Івасюка

Театр-лабораторія Vie та театр Танцю, наразі працюють над спільним музично-хореографічним спектаклем “Івасюк. Червона Рута”, який обіцяє стати захопливою подією для глядачів.

Ця вистава перенесе аудиторію в епоху 60-70-х років минулого століття, коли у світі творив видатний український композитор та виконавець, Володимир Івасюк.

Івасюк, який вважається засновником української естрадної музики, написав багато пісень і інструментальних композицій, які в даний час залишаються невмирущими шедеврами музичної спадщини. Він був мультиінструменталістом, здатним віртуозно грати на фортепіано, віолончелі, гітарі, і також самостійно виконувати свої власні пісні.

У спектаклі “Івасюк. Червона рута” буде представлений різнобічний погляд на життя і творчість цього видатного композитора. Глядачі матимуть можливість насолодитися його найвідомішими хітами, такими як “Червона рута”, а також відкрити для себе менш відомі, але не менш чарівні пісні, серед яких “Запроси мене у сни свої” та “Тільки раз цвіте любов”. Деякі моменти вистави розкриють таємниці життя і смерті Володимира Івасюка, що залишилися невирішеними.

Унікальність цього спектаклю полягає в об’єднанні акторів і танцюристів на сцені, де мистецтво акторської гри і хореографії зливаються в єдиний образ. Додатковими акцентами вистави стануть джазовий оркестр і діджей, які презентують музику Володимира Івасюка у сучасному стилі. Головну роль у виставі виконує вокаліст.

Прем’єра “Івасюк. Червона рута” відбудеться в Запорізькій обласній філармонії, після чого творча група вирушить у гастрольний тур, щоб подарувати цю непересічну подію глядачам різних міст України.

Анна Сапожко

By Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *