Іспанський митець «оживить» українські пам'ятникиІспанський митець «оживить» українські пам'ятники

У Києві відомий іспанський художник Пабло Вальбуена запланував проведення вражаючого перформансу під назвою “Примарна поезія”.

Основною метою цього проєкту є оживлення пам’ятників, які зараз перебувають під захисними конструкціями через ризик ушкодження.

Відзначимо, що Пабло Вальбуена раніше презентував свою першу концепцію на виставці МОТ, де він створив вражаючу відеосимуляцію на основі панорамного знімання ірпінського “кладовища автомобілів”.

Новий перформанс Пабло Вальбуена відбудеться на пам’ятниках видатним особам історії України, зокрема Володимиру Великому у парку “Володимирська гірка”Григорію Сковороді на Контрактовій площі та Богдану Хмельницькому на Софійській площі.

Під час перформансу ці пам’ятники будуть освітлені спеціальними приладами, які створюють пульсуючий ефект, а також озвучені віршами одинадцяти українських поетів, які записали приблизно сорок власних творів спеціально для цього заходу.

Куратором зібрання поезій для перформансу був український поет, перекладач і літературознавець Остап Сливинський. У проєкті також брали участь такі відомі поети, як Люба ЯкимчукІрина ЦіликОлена ГусейноваАртур Дронь та інші.

Неймовірний перформанс “Примарна поезія” можна буде побачити з 10 по 12 листопада, з 17:00 до 23:00, і він обіцяє стати вражаючою подією для мешканців і гостей Києва.

Анна Сапожко

By Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *