Запоріжці подали понад 500 заявок в рамках програми "єВідновлення"Запоріжці подали понад 500 заявок в рамках програми "єВідновлення"

Секретар міської ради, Анатолій Куртєв, повідомив, що мешканці Запоріжжя вже подали понад 500 заявок в рамках програми “єВідновлення”.

Протягом останніх двох тижнів міська комісія, відповідальна за розгляд заявок на отримання державної компенсації на ремонт пошкодженого під час ворожих обстрілів житла, схвалила виплату грошей ще 17 власникам ушкоджених осель, загальна сума компенсації становить понад 865 тисяч гривень.

Для отримання докладної інформації про процедуру отримання державної компенсації, відвідайте веб-сайт програми за посиланням: https://erecovery.diia.gov.ua/. Важливо мати якнайбільше фотографій збитків для ефективної обробки заявки.

Якщо ви не маєте можливості подати заявку самостійно, звертайтеся до Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) за адресою https://cnap.zp.gov.ua/schedule/schedule_1.

Анна Сапожко

By Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *