В оновленому укритті Запоріжжя зможуть знаходитися 124 особи одночасВ оновленому укритті Запоріжжя зможуть знаходитися 124 особи одночас

У гімназії №33, що в Заводському районі Запоріжжя, завершили ремонт найпросторішого укриття. Воно тут було завжди, але приміщення знаходилось в незадовільному стані. Роботи розпочалися наприкінці літа і нещодавно завершилися.

Оновлене укриття буде відкрито цілодобово для всіх мешканців району і розраховано на перебування 124 осіб одночасно.

В укритті зробили косметичний ремонт: оновили вікна, встановили спеціальні вхідні двері, по-сучасному облаштували санвузли та встановили вентиляцію, що працює у тепловому режимі. А також в укритті є підсилювач мобільного зв’язку та власна котельня, що працює від генератора.

Тепер школярі зможуть навчатися не тільки дистанційно, а й приходити на уроки до гімназії, якщо батькам сподобається стан оновленного укриття і більшість проголосує “за”.

На базі гімназії також встановили “Пункт незламності“. Там є місця для відпочинку, буржуйки, генератори, зарядні пристрої, запаси питної води, продукти, та все інше для забезпечення комфорту запоріжців на двоє діб у разі екстрених відключень світла.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *