Муніципальна варта Запоріжжя бореться зі стихійною торгівлеюМуніципальна варта Запоріжжя бореться зі стихійною торгівлею

За пів року роботи «Муніципальна варта» Запоріжжя склала понад 400 адміністративних протоколів за порушення правил благоустрою міста та ще стільки же попереджень.

На цей раз працівники «Муніципальної варти» влаштували черговий рейд боротьби зі стихійними ринками у Шевченківському районі. Інспектори здійснюють перевірку дозвільних документів на розміщення торговельного точки, перевіряють наявність дозвільних документів на розташування лоточної торгівлі.

Якщо дозвільних документів немає, то продавці порушують ст. 152 КУПАП п. 5 ст. 16 Закону Україні про благоустрій населених пунктів. Тому інспектори змушені скласти протокол після фіксації такого правопорушення.

А якщо виносна торгівля здійснюється з усіма дозвільними документами і у продавця є навіть схема розташування його лотків, тоді порушення закону немає і власник точки може здійснювати торгівлю.

Складені протоколи передаються на розгляд адміністративній комісії при виконавчому комітеті міської ради. Там визначають розмір штрафу для порушників – від 350 до 860 гривень. Ці кошти спрямовують до міського бюджету.

Стихійна торгівля є незаконною / Фото: zp.depo.ua
Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *