В Запоріжжі місцева влада взяла в руки проблему гризунів і звертає її на користь санітарно-епідемічного благополуччя свого населення.В Запоріжжі місцева влада взяла в руки проблему гризунів і звертає її на користь санітарно-епідемічного благополуччя свого населення.

Місцева влада Запоріжжя веде боротьбу з гризунами та опікується санітарно-епідемічним благополуччям свого населення.

Комунальники активно впроваджують заходи з дератизації, покликані знищити осередки гризунів та підтримати високі стандарти гігієни.

Працівники департаменту муніципального управління відповідають на скарги місцевих жителів, що надають районні адміністрації. Департамент координує роботи з дератизації відкритих станцій і це дозволяє ефективно виявляти та ліквідувати потенційно небезпечні місцевості.

Такі заходи проводять по всіх районах міста, оскільки гризуни можуть опинитися у будь-якому районі Запоріжжя. Проведення дератизації на локаціях, де були виявлені осередки гризунів, свідчить про стратегічний та цілеспрямований підхід у вирішенні цієї проблеми.

Місцеві громадяни, виявивши високий рівень підтримки, вітають ініціативу влади в боротьбі за їхнє здоров’я та безпеку. Міська влада Запоріжжя спрямовує свої зусилля на покращення якості життя громади, віддавши перевагу проактивним заходам у галузі санітарії та гігієни.

Завдяки цим заходам можна очікувати на значущі позитивні зміни в стані міського середовища. І це підсилить важливість збереження чистоти та безпеки для всіх жителів.

Фото: zprz.city
Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *