Українці отримають ще більше можливостей для вивчення англійської мови завдяки новій ініціативі "єПідтримка".Українці отримають ще більше можливостей для вивчення англійської мови завдяки новій ініціативі "єПідтримка".

Українці отримають ще більше можливостей для вивчення англійської мови завдяки новій ініціативі “єПідтримка”. За допомогою цієї програми, громадяни зможуть отримувати спеціальні сертифікати на вивчення англійської мови, що сприятиме розвитку їхнього особистого і професійного потенціалу. Ця ініціатива стане важливим кроком у зміцненні мовної компетентності українців і сприятиме їхній інтеграції у глобальному світі. За цим сертифікатом стоять не лише можливості для навчання, а й нові перспективи та можливості для кожного громадянина України.

Програма “Future Perfect” в Україні впроваджує комплексний підхід до навчання англійської мови, надаючи громадянам доступ до інноваційних інструментів та ресурсів. Один із ключових компонентів цієї програми  — це запрошення носіїв англійської мови в кожну з 12 тисяч українських шкіл. Ця ідея базується на успішному досвіді Грузії, де такий підхід вже добре зарекомендував себе.

По суті, програма “Future Perfect” пропонує два інноваційних продукти для вивчення англійської мови. Платформа “Promova” надає українцям можливість отримати преміум-доступ до всіх мовних курсів на три роки. Цей персоналізований підхід допоможе громадянам здобути якісні знання англійської мови та розвивати свій лінгвістичний потенціал.

Крім того, онлайн-платформа “Empower” від Кембриджського університету стає доступною для українських викладачів і студентів. Ця інноваційна система навчання дозволить впровадити високоякісні методи вивчення англійської мови та підвищити рівень лінгвістичної освіти в Україні. Всі ці заходи спрямовані на покращення якості освіти та підвищення мовних навичок серед українських громадян, відкриваючи нові можливості для їхнього особистого та професійного розвитку.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *