В Запоріжжі дітей навчають греко-римської боротьбіВ Запоріжжі дітей навчають греко-римської боротьбі

У дитячій-юнацькій спортивній школі №6 міста Запоріжжя активно навчають дітей греко-римської боротьбі. Це допомогає гартувати характер дітей змалечку та тримати удари на килимовій доріжці.

Вихованці ДЮСШ №6 успішно представляють Запоріжжя на Всеукраїнських та міжнародних змаганнях, демонструючи високий рівень майстерності та витримки. Представники школи розповідають, що вони не лише навчають техніці боротьби, але й формують характер та привчають дисципліні. А це дуже важливі та необхідні навичики для досягнення успіху у спорті та в житті.

Греко-римська боротьба відрізняється від вільної боротьби та інших видів бойового мистецтва тим, що учасники можуть використовувати тільки верхню частину тіла, обмежуючи бойові дії до рук, плечей та голови.

Ноги не допускаються до боротьби, тому цей вид спорту тренує сили, техніку та координацію рухів. У порівнянні з іншими бойовими видами, такими як самбо та дзюдо, греко-римська боротьба визначається своєю унікальною характеристикою – обмеженням дій до пояса та акцентом на верхній частині тіла.

Зараз у дитячо-юнацькій спортивній школі №6 навчається понад 300 вихованців і працює 27 висококваліфікованих тренерів. Ініціатива по постійному оновленню тренерського складу дозволила досягти значних успіхів в обох видових спортах.

Запоріжжя може пишатися своїми юними спортсменами, які регулярно представляють місто на всіх рівнях змагань – від всеукраїнських до міжнародних чемпіонатів. Крім цього, багато вихованців школи стають членами збірної України з боксу та греко-римської боротьби.

Наразі, ДЮСШ №6 активно готує спортсменів до чемпіонату України серед дорослих, який відбудеться 17-18 листопада у Полтаві.

Для тих, хто бажає приєднатися до цієї спортивної родини, запис на тренування доступний за адресою: вул. Брянська, 6.

Фото: Facebook Федерації греко-римської боротьби
Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *