Портрет Шекспіра відправили на край космосу на честь 400-річчя «Першого фоліо»Портрет Шекспіра відправили на край космосу на честь 400-річчя «Першого фоліо»

Портрет Шекспіра відправили у космос на честь 400-річчя «Першого фоліо». Близько 1000 примірників надрукували через 7 років після його смерті.

Портрет супроводжується фільмовими елементами та GPS-трекером, прикріплений до метеорологічної кулі, вразив світ своєю естетикою та символікою.

Картина була доставлена до космосу компанією Sent Into Space, яка спеціалізується на вивченні космічного простору та проведенні неординарних проектів. За інформацією від inVerse Films, які реалізували цей проект, мета відправлення полягає у відзначенні величезного внеску Шекспіра в світову літературу та мистецтво.

Ця незвичайна ідея виникла у зв’язку з короткометражним фільмом «Закохані та божевільні», де молода жінка бере участь у мистецькому конкурсі, намагаючись підняти в повітря портрет Шекспіра. За допомогою аерокосмічної технології та співпраці з командою Sent Into Space, цей проект став можливим.

По всьому світу цей подібний експеримент став унікальним способом вшанувати спадок великого драматурга. Метеорологічна куля з портретом Шекспіра та екіпажем фільмових елементів піднімалася вгору, проникаючи в верхні шари атмосфери, залишаючи за собою фільмовий слід, що створює враження, наче сама творчість Шекспіра піднялася на невидимі висоти космосу.

Тріумфальний політ портрету Шекспіра до космосу став ще більш захоплюючим завдяки виконанню промови з шедевра “Сон в літню ніч” англійським актором Томом Бейкером, який відомий роллю четвертого Доктора в культовому серіалі “Доктор Хто”. У своїй унікальній промові, яка лунає в земному атмосферному просторі, Бейкер відтворює слова Шекспіра: “Більше дивно, ніж правда”.

Цей портретний політ є частиною серії з шести короткометражних фільмів, створених режисером Джеком Джуерсом. Кожен фільм переосмислює видатні промови та вірші Вільяма Шекспіра, приводячи їх до сучасного 21-го століття. Ця ініціатива режисера має на меті вшанувати та відзначити 400-річчя “Першого фоліо”, введення творчості Шекспіра у сучасний контекст.

Фото: media.cnn.com
Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *