Україна посіла друге місце у всесвітньому рейтингу благодійностіУкраїна посіла друге місце у всесвітньому рейтингу благодійності

Україна стала визнаною лідеркою у сфері благодійності, посівши друге місце в світовому рейтингу за рівнем внесків та підтримки громадських ініціатив.

Високий рівень благодійності в Україні свідчить про велике прагнення громадян допомагати тим, хто потребує підтримки. За останні роки українці активно долучаються до благодійних акцій, фондів та проектів, спрямованих на покращення умов життя різних соціальних груп та вирішення важливих глобальних проблем.

Експерти відзначають, що такий високий рівень благодійності є не лише результатом ініціатив громадян, але й підтримки держави та позитивного клімату для розвитку благодійництва в країні. Це свідчить про соціальну відповідальність та готовність українського суспільства допомагати тим, хто опинився в складних ситуаціях.

Долучившись до глобальної спільноти благодійників, Україна відзначається своїм внеском у розв’язання проблем голоду, бідності, освіти та медичної допомоги як на національному, так і на міжнародному рівні. Це свідчення не лише про доброчесність громадян, а й про важливість спільної дії для побудови кращого та справедливішого світу.

В цілому, досягнення України у World Giving Index стає яскравим виявом того, як народ може об’єднатися для досягнення великих цілей та спільного блага, створюючи приклад для інших країн у справі підтримки та розвитку благодійництва.

Рейтинг заснований на даних компанії Gallup, рейтинг World Giving Index надає об’єктивний огляд глобальної культури благодійності, аналізуючи показники понад 140 країн світу.

У 2018 році Україна посіла 81 місце в рейтингу, випередивши такі країни, як Польща, Естонія, Росія та Грузія. З того часу Україна продемонструвала неймовірний ріст, піднявшись на 69 позицій у рейтингу, що відзначається як найбільший приріст серед усіх країн, представлених у World Giving Index.

Фото: tykyiv.com
Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *