Запоріжців запрошують до проходження курсу з мінної небезпекиЗапоріжців запрошують до проходження курсу з мінної небезпеки

Місцева влада Запоріжжя спільно з експертами з розмінування створила програму, яка надає можливість жителям пройти курс з мінної небезпеки.

Ініціатива створена з метою залучення додаткових фахівців для виявлення та нейтралізації вибухонебезпечних предметів на територіях, які зазнали впливу конфлікту.

Всіх зацікавлених осіб, незалежно від сфери діяльності, запрошують приєднатися до цієї ініціативи, щоб разом зробити крок у напрямку покращення безпеки та якості життя на постраждалих територіях. Реєстрація на тренінги вже відкрита, і кожен, хто бажає зробити вагомий внесок у гуманітарну діяльність, має можливість приєднатися до цього позитивного руху.

У рамках цього чотириденного курсу, який проводиться двічі на місяць — щосереднього та щочетвертого тижня, учасники матимуть можливість отримати інтенсивну та комплексну підготовку інструкторів з Навчання Ризикам, пов’язаним з Вибухонебезпечними Предметами (НРВНП). Зазначено, що у поточному році залишилося лише два шанси взяти участь у курсах, що відбудуться з 20 по 23 листопада та з 4 по 7 грудня.

Кожна сесія курсу буде включати в себе інтерактивні лекції, практичні вправи та симуляції ситуацій для максимальної ефективності навчання. Учасники отримають не лише фахові знання, але й практичні навички, необхідні для впровадження безпечних практик у реальних умовах.
Запрошуємо всіх зацікавлених осіб використати ці останні можливості у цьому році та приєднатися до курсу, щоб стати активними учасниками процесу забезпечення безпеки та розмінування на постраждалих територіях.

Всі бажаючі повинні заповнити реєстраційну форму, яку можна знайти за посиланням. Після подання заявки передбачено конкурсний відбір, після успішного його проходження один з тренерів зв’яжеться з кандидатом, щоб надати деталі та надати додаткову інформацію. Запоріжці мають можливість брати участь у курсах безкоштовно.

Курс пройде у місті Бровари Київської області, і всі витрати на проживання, харчування та проїзд беруть на себе організатори. По завершенні курсу учасники отримають сертифікат, який відповідає міжнародним стандартам, та отримають можливість співпрацювати з Представництвом у проведенні Навчання Ризикам, пов’язаним з Вибухонебезпечними Предметами, для цивільного населення. Крім того, учасникам буде надано необхідний роздатковий матеріал та доступ до Телеграм-каналу для подальшого навчання та вдосконалення їхніх навичок.

Курс передбачає як теоретичні, так і практичні заняття, спрямовані на виявлення та уникнення ризиків, пов’язаних з мінами та нерозірваними вибуховими пристроями.

Ініціатива спрямована на збільшення рівня свідомості серед мешканців Запоріжжя щодо можливих загроз та покращення загальної безпеки в регіоні.

Міжнародна гуманітарна організація The HALO Trust надає можливість мешканцям прифронтових областей стати частиною цього важливого процесу. Здобуті навички не лише рятуватимуть життя, але і допоможуть відновити інфраструктуру та забезпечити безпечний повернення людей до їхніх домівок.

Фото: nus.org.ua
Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *