Укрзалізниця інтегрувала Дію у свій застосунокУкрзалізниця інтегрувала Дію у свій застосунок

Укрзалізниця запобігає недобросовісним діям перекупників та інтегрує “Дія.Підпис” у свій застосунок.

Інтеграція “Дія.Підпису” із застосунком Укрзалізниці робить використання послуг ще зручнішим та безпечнішим для користувачів. Водночас, введення цифрового підпису у систему квиткових операцій допомагає у боротьбі з перекупами, оскільки придбати або повернути квитки можливо лише після верифікації з “Дія.Підписом”.

Для поліпшення сервісу своїх пасажирів Укрзалізниці впроваджує ще одну інновацію. Тепер для придбання квитків на поїзд № 67/68 Київ — Варшава, користувачі повинні пройти верифікацію свого акаунта через “Дія.Підпис”. Це дозволяє підтверджувати особисті дані у зручний та безпечний спосіб, гарантуючи безпеку пасажирів та ефективність процесу придбання квитків.

Верифіковані акаунти в застосунку Укрзалізниці отримують можливість онлайн-повернення придбаних квитків на будь-який міжнародний рейс. Сервіс дозволяє пасажирам повернути кошти в кілька тапів, уникнувши витрат часу на відвідування каси та очікування розгляду претензій.

За цими нововведеннями створюється більш комфортне та швидке середовище для користувачів Укрзалізниці, роблячи процес покупки та повернення квитків більш доступним та ефективним.

Голова правління АТ “Укрзалізниця” Євген Лященко висловив вдячність Міністерству цифрової трансформації за партнерство та підтримку у впровадженні інноваційного рішення – “Дія.Підпису” в мобільному застосунку.

Влітку було тимчасово призупинено послугу купівлі квитків через застосунок через зростання перекупницької діяльності. Цей захід виявився ефективним, але створив незручності для добросовісних користувачів.

Лященко зауважив, що завдяки співпраці з Мінцифрою та впровадженню Дія.Підпису в застосунку Укрзалізниці, вдалося знайти ефективний рішення проблеми перекупів. Новий підхід робить процес купівлі квитків більш безпечним і зручним для всіх користувачів.

Процедура верифікації акаунта за допомогою “Дія.Підпису” під час купівлі квитка в застосунку Укрзалізниці стає простою та швидкою. Користувачі можуть підтвердити свою особу, обрати необхідний потяг, вибрати місце та ввести дані пасажира. Це інноваційне рішення полегшує процес покупки квитків та водночас забезпечує високий рівень безпеки та захищеності від перекупників.

Фото: glavnoe.in.ua
Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *