Представники місцевих органів влади Запоріжжя закликають усунути російськомовну рекламу.Представники місцевих органів влади Запоріжжя закликають усунути російськомовну рекламу.

Представники місцевих органів влади Запоріжжя закликають усунути російськомовну рекламу.

Органи місцевої ради підкреслюють, що в умовах війни, яку росія веде проти України, такі прояви неприпустимі та становлять порушення законодавства.

Департамент управління активами Запорізької міської ради продовжує активно впроваджувати положення Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної” та Закону “Про рекламу”. Зокрема, відповідно до ст. 32 цього законодавства, усі підприємці мають

У нагадувальному повідомленні відділу звертають увагу на виявлені випадки розміщення російськомовної реклами. Підприємців закликають негайно ліквідувати будь-які російськомовні рекламні елементи: вивіски, назви закладів, об’яви та інші форми промоції.

Нагадаємо, що цей крок входить в рамки заходів, спрямованих на підтримку національної безпеки та суверенітету, а також на виконання санкційних обмежень, пов’язаних з агресивними діями рф відносно України.

Фото: zp.gov.ua
Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *