Фахівці КП «Водоканал» ремонтують магістральні мережі холодного водопостачанняФахівці КП «Водоканал» ремонтують магістральні мережі холодного водопостачання

Фахівці комунального підприємства “Водоканал” в Запоріжжі завершили успішний ремонт магістральних мереж холодного водопостачання.

Роботи велися протягом останніх декількох днів і були спрямовані на поліпшення інфраструктури та забезпечення надійного функціонування системи водопостачання.

В ході ремонтних робіт було проведено заміну старих трубопроводів, виявлено та усунуто потенційні проблеми, що могли призвести до витоків або аварій. Також було вдосконалено систему контролю тиску води для забезпечення стабільності системи.

Завдяки цим заходам мешканці міста можуть розраховувати на надійне та ефективне холодне водопостачання. Керівництво КП “Водоканал” закликає громадян дотримуватися раціонального використання водних ресурсів та сприяти збереженню води в місті.

З метою недопущення аварійних ситуацій у житлових будинках та підтримання мереж у належному технічному стані, працівники комунального підприємства “Водоканал” активно проводять ремонтно-відновлювальні роботи на магістральних мережах холодного водопостачання.

Під час цих робіт висококваліфіковані спеціалісти використовують сучасні технології та обладнання для точної діагностики стану трубопроводів. Заміна зношених частин, усунення потенційних витоків та модернізація системи контролю тиску спрямовані на забезпечення надійності та ефективності водопостачання.

Керівництво підприємства наголошує, що планові заходи з ремонту є важливою складовою стратегії забезпечення сталої роботи водопостачальної системи міста. Громадяни заохочуються сприяти цим ініціативам та повідомляти про будь-які виявлені несправності для оперативного реагування та підтримання якості комунальних послуг.

У комунальному підприємстві “Водоканал” підсумували результати робіт, проведених на магістральних мережах холодного водопостачання протягом минулого тижня. Фахівці підприємства активно працювали в Шевченківському, Вознесенівському, Заводському та Олександрівському районах, де вдалося здійснити заміну 471 погонного метра трубопроводу холодного водопостачання.

Зазначені роботи виконані за наступними адресами: вул. Бочарова, 1, пров. Онуківський, 6, вул. Козача, 37-39, вул. Демократична, 111, вул. Леоніда Жаботинського, 5, вул. Бережки, 23, вул. Арктична, вул. Седова.

Крім того, на вулицях Перемоги, 33, Рубана, 24, Будівельників, 4, Богдана Завади, 6, а також на вулиці Кутузова, 2, фахівці здійснили заміну 6 одиниць запірної арматури, покращуючи тим самим роботу водопостачальної системи.

У зв’язку із проведенням ремонтних робіт, тимчасові перекриття холодного водопостачання були зафіксовані у будинках Шевченківського, Дніпровського, Хортицького, Вознесенівського, Заводського та Комунарського районів. Мешканці отримали відповідне повідомлення та рекомендації щодо раціонального використання води під час цього періоду.

Фото: zp.gov.ua
Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *