У Запоріжжі триває ремонт у багатоповерхівкахУ Запоріжжі триває ремонт у багатоповерхівкахУ Запоріжжі триває ремонт у багатоповерхівках

Проєкти оновлення та вдосконалення житлового фонду стали пріоритетним завданням для міської влади, що визнає важливість комфортного та сучасного проживання для своїх мешканців.

Протягом останніх тижнів фахівці з ремонту активно втручалися в роботи з утеплення фасадів, реконструкції сходових клітин, а також ремонту під’їздів та ліфтів. Оновлення об’єктів житлового фонду включає в себе не лише естетичне вдосконалення, а й поліпшення інженерної та технічної інфраструктури.

Міська влада закликає мешканців Запоріжжя сприяти проведенню цих робіт, дотримуючись правил безпеки та надавати необхідну інформацію під час проведення робіт. Ремонт у багатоповерхових будівлях спрямований на створення затишних та сучасних умов проживання для всіх жителів міста.

У Запоріжжі інтенсивно тривають роботи з лагодження та покращення інфраструктури багатоповерхових будинків. Фахівці керуючих компаній та комунальних підприємств приділяють особливу увагу ремонтним заходам на покрівлях будівель, забезпечуючи їх довговічність та стійкість до погодних впливів.

Окрім цього, проводяться активні заходи з оновлення електромереж та комунікацій, щоб забезпечити надійне та безперебійне функціонування житлових об’єктів. Модернізація комунікацій включає у себе не лише технічне вдосконалення, але й використання сучасних технологій для підвищення ефективності та забезпечення енергоефективності будівель.

Запорізька міська влада наголошує на важливості цих робіт для створення комфортних та безпечних умов проживання мешканців.

У рамках розширеної програми ремонтних заходів минулого тижня фахівці департаменту з управління житлово-комунальним господарством міської ради продовжували активно впроваджувати поліпшення в інфраструктурі різних районів Запоріжжя. За цей період виконано заміну 152 п. м. внутрішньобудинкових трубопроводів центрального опалення, трубопроводів холодного водопостачання та водовідведення.

Роботи були проведені за адресами:

 1. вул. Нагнибіди, 11а;
 2. вул. Кияшка, 16;
 3. вул. Республіканська, 79, 84;
 4. проспект Металургів, 4;
 5. вул. Дивногірська, 20;
 6. вул. Незалежної України, 40а, 86а;
 7. вул. Перемоги, 93б;
 8. вул. Я. Новицького, 7а;
 9. вул. Запорозького козацтва, 27;
 10. вул. Василя Сергієнка, 30.

Також було проведено заміну 19 одиниць запірної арматури за наступними адресами:

 1. вул. Республіканська, 84, 79;
 2. проспект Металургів, 4;
 3. вул. Дивногірська, 20;
 4. вул. Вроцлавська, 28.

Ці заходи спрямовані на підвищення якості комунальних послуг та забезпечення мешканців комфортними та ефективними умовами проживання. Міська влада продовжує активно впроваджувати заходи для покращення інфраструктури міста, забезпечуючи надійність та довговічність комунікаційних мереж.

На паралельному фронті, в багатоповерхових будинках міста, на даному етапі проводяться обширні ремонтні роботи покрівельної системи, загалом охопивши площу 572 квадратних метрів за останній тиждень. Спеціалісти здійснюють необхідні заходи для покращення стану покрівель та гарантування їхньої надійності. Роботи здійснювалися за наступними адресами:

 1. вулиця Звенигородська, 16;
 2. вулиця Жуковського, 55;
 3. вулиця Дніпровське шосе, 58;
 4. бульвар Вінтера, 50;
 5. вулиця Портова, 11а;
 6. вулиця Патріотична, 9, 40;
 7. вулиця Незалежної України, 49;
 8. проспект Соборний, 210а;
 9. вулиця Героїв Крут, 6;
 10. вулиця Павлокічкаська, 1;
 11. вулиця Фільтрова, 24.

Ці роботи не лише покращують зовнішній вигляд будівель, але і забезпечують ефективний захист внутрішніх приміщень від негоди та впливу небезпечних погодних умов. Міська влада продовжує приділяти особливу увагу потребам і комфорту мешканців, реалізуючи різноманітні ремонтні роботи по всьому місту.

На фоні проведення широкомасштабних ремонтних заходів у багатоповерхових будинках, фахівці керуючих компаній та комунальних служб активно здійснювали заходи із відновлення наслідків ракетних обстрілів. У рамках цих робіт виконувався комплекс ремонтних заходів, включаючи відновлення вікон та покрівель.

Спеціалісти активно працювали над відновленням пошкоджених вікон, здійснюючи їх ремонт та заміну. Крім того, проводилася реконструкція покрівель для забезпечення надійного захисту будівель від негоди та забруднення.

Окрім того, у районах, які постраждали від ракетних обстрілів, виконувався інший комплекс ремонтних робіт, таких як відновлення скління, закривання вікон листами OSB та вирішення інших завдань, спрямованих на відновлення житлового фонду та забезпечення безпеки мешканців.

Міська влада та комунальні служби визначають ці роботи як пріоритетні, спрямовані на оперативне відновлення пошкоджених житлових об’єктів та створення безпечних умов для життя та проживання мешканців.

Фото: zp.gov.ua
Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *