Фахівці КРБП "Зеленбуд" та КП "Титан" дбають про чистоту у ЗапоріжжіФахівці КРБП "Зеленбуд" та КП "Титан" дбають про чистоту у Запоріжжі

У Запоріжжі фахівці КРБП “Зеленбуд” та КП “Титан” активно працюють над підтриманням чистоти та порядку на міських вулицях, сприяючи комфортному середовищу для мешканців.

Цілодобові зусилля комунальників у Запоріжжі включають в себе не лише турботу про санітарний стан вулиць, а й активну роботу у впорядкуванні зелених зон, парків та скверів. Протягом періоду з 9 по 15 листопада використано 12 одиниць техніки та майже 250 працівників для ефективного виконання завдань.

Упродовж минулого тижня комунальники активно долали випадкове сміття на площі об’єктів утримання, охоплюючи велику площу 221,032 га. Щодня підмітали понад 6 га садових пішохідних доріжок, регулярно очищали газони від опалого листя та гілля на площі 169623 кв. м. У результаті вивезли 66,5 тонн сміття, гілля та зеленої маси, а також прибрали близько 45 кубічних метрів твердих побутових відходів.

Протягом тижня було виконано різноманітні роботи з догляду за зеленими зонами міста. Здійснено обрізування 52 дерева з автопідіймача, видалено самосійну поросль дерев на площі 7200 кв. м. Також проведено обрізку гілок твердих та м’яких порід висоторізом, а живопліт піддався ручній стрижці мотокусторізом. Не менш важливою була заявлена робота із знесення 26 аварійних дерев та 20 дерев з використанням автопідіймача, після чого проведено розкряжування повалених дерев та гілок.

Комунальники нещадно вдавались до впорядкування квітників міста на площі понад 720 кв. м, включаючи обкопування дерев та кущів для зимового періоду.

На площі 150 кв. м прополено троянди, обрізано 7183 куща троянд, і на площі 9594 кв. м забезпечено зимовий укриття для групових кущів троянд.

Додатково, 50 лавок було дезінфіковано, а відповідно до графіка щоденно проведено очищення урн від сміття, забезпечуючи належний стан об’єктів міської інфраструктури.

Фото: zp.gov.ua
Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *