Інспектори КП «Муніципальна варта» перевірили пункти прийому вторсировиниІнспектори КП «Муніципальна варта» перевірили пункти прийому вторсировини

Інспектори комунальної служби «Муніципальна варта» завершили успішну перевірку пунктів прийому вторсировини у місті.

Під час інспекції було звернуто увагу на дотримання екологічних та санітарних норм, а також вивчено відповідність законодавчих вимог збору та переробки вторсировини.

За результатами перевірки виявлено, що більшість пунктів прийому вторсировини працюють відповідно до установлених норм і стандартів. Зазначено також важливий внесок учасників програми вторсировини у важливий екологічний аспект та зменшення обсягів відходів.

Проте, інспектори виявили кілька невідповідностей, які вимагають негайного виправлення. Зокрема, окремі пункти потребують удосконалення у системі сортування вторсировини та забезпечення безпеки праці для працівників. КП «Муніципальна варта» подає рекомендації щодо усунення цих недоліків та покращення управління пунктами прийому вторсировини.

Інспектори звертали увагу на різні аспекти роботи цих пунктів, зокрема, екологічні стандарти, санітарні умови, організацію сортування матеріалів та додержання вимог щодо безпеки праці.

У разі відсутності власника на місці, інспектори КП «Муніципальна варта» Запоріжжя діють систематично та відповідально, здійснюючи відповідні запити до компетентних органів. Отримавши відповідь стосовно власника тимчасової споруди та законності її розміщення, інспектори визначають, чи відповідає це законним нормам.

У випадку, якщо виявляється, що розміщення тимчасової споруди не здійснено на законних підставах, інспектори розробляють документи для подання проекту рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради. Мета цього процесу — це усунення порушень, зокрема відповідно до типових правил благоустрою населених пунктів.

Паралельно з цим інспектори готують необхідні документи для проведення демонтажу тимчасової споруди, забезпечуючи відновлення легального порядку у міському середовищі. Цей комплекс заходів підкреслює рішучість та ефективність дій КП «Муніципальна варта» у забезпеченні дотримання правил та порядку у місті.

У випадках, коли власник тимчасової споруди присутній на місці, інспектори КП «Муніципальна варта» вживають відповідних заходів для захисту законності та здоров’я громадян. Інспектори мають повноваження виписати протокол про адміністративне правопорушення відповідно до статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Ця стаття стосується порушень у сфері благоустрою та забезпечення громадського порядку.

Згідно з Кодексом, за це правопорушення може бути накладено штраф у розмірі від 340 гривень. Однак остаточне рішення про накладення штрафу приймає адміністративна комісія, яка діє при Запорізькій міськраді. Цей механізм дозволяє забезпечити об’єктивність та справедливість при розгляді адміністративних порушень і враховує індивідуальні обставини кожного випадку.

Такий підхід свідчить про системність та прозорість заходів, які приймаються для забезпечення дотримання порядку та правил у місті.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *