У Заводському районі набирає обертів новий етап робіт з благоустроюУ Заводському районі набирає обертів новий етап робіт з благоустрою

У Заводському районі Запоріжжя набирає обертів новий етап робіт з благоустрою. Протягом останніх тижнів робочі бригади здійснюють ряд важливих робіт: ландшафтний дизайн та озеленення громадських просторів.

Крім того, в рамках інфраструктурного оновлення, тривають роботи із реконструкції доріг та тротуарів, що сприятиме покращенню безпеки руху пішоходів та автотранспорту. Нові алеї, квітникові композиції та декоративні насадження надають району відновлене, оновлене обличчя, створюючи комфортну атмосферу для мешканців. Завдяки впровадженню нових технологій і матеріалів у будівництві, ремонтні та реконструкційні роботи відбуваються швидко та ефективно.

За ініціативою місцевої влади та зусиллями комунальних служб в рамках програми розвитку інфраструктури в районі розпочалися широкомасштабні заходи з покращення житлового середовища.

Місцева громада висловлює подяку владі за увагу до розвитку інфраструктури в Заводському районі та віру в те, що завершені роботи додадуть району новий вигляд та покращать якість життя його мешканців. Планується, що благоустрій стане не лише обличчям району, але й стимулом для подальшого соціально-економічного розвитку цієї частини міста.

Важливі заходи щодо удосконалення зеленої інфраструктури та управління природним середовищем відбулися у нашому місті в зазначений період. Комунальні служби активно працювали над покращенням стану дерев та доглядом за зеленими насадженнями на вулиці Скворцова. Зокрема, здійснено кронування 6 одиниць дерев, що сприятиме їх здоров’ю та гармонійному росту.

Згодом відбувся ефективний вивіз опалого листя за адресами вулиці Молодіжна, 79, Історична, 4-6 та інші. Загальний обсяг вивезеного опалого листя становив 28,6 тонн.

Окрім цього, на вулиці Билкіна та інших проводилися роботи з ліквідації стихійних звалищ. Загальний обсяг видаленої несанкціонованої та незаконної забруднюючої відходів склав 46,6 тонн. Ця ініціатива спрямована на підтримання чистоти та порядку в міському середовищі, а також на створення безпечного та здорового простору для всіх мешканців.

Такі комплексні заходи свідчать про високий рівень відповідальності міських служб та місцевої влади перед громадою, а також про спрямованість на покращення екологічної ситуації та комфорту у місті.

Фото: zp.gov.ua
Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *