Запорізькі діти взяли участь в проєкті «Озброєні пензлями»Запорізькі діти взяли участь в проєкті «Озброєні пензлями»

В Запоріжжі художники заохотили талановиту молодь до мистецького проєкту під назвою «Озброєні пензлями».

Ініціатива, спрямована на збір коштів для Збройних сил України. Учасники проєкту творчо підійшли до благодійної ініціативи та змінили призначення зброї на символ української традиції.

Юні художники з третьої школи мистецтв, розмальовали танкові снаряди в стилі української вишиванки. Це стало не тільки творчим викликом для дітей, але й справжньою демонстрацією національної гордості та підтримки воїнів. Кожен орнамент, створений юними художниками, переповнений символікою та національними мотивами, що вражають своєю унікальністю та глибиною. Вже наступного тижня тубуси з українськими вишиванками будуть представлені на виставці в обласній бібліотеці, а пізніше їх буде продано на благодійному аукціоні.

Всі зібрані кошти від продажу цих унікальних творів мистецтва будуть спрямовані на підтримку Збройних Сил України. Ініціатива стала втіленням не лише творчості, але й патріотизму та бажання допомогти тим, хто стоїть на захисті країни. Громада виражає глибоку вдячність учням та їхнім вчителям за такий надзвичайний внесок у благодійництво та культурний розвиток регіону.

Розписування тубусів від танкових снарядів у стилі української вишиванки не лише виявилося творчим викликом для дітей, але й стало справжньою демонстрацією національної гордості та підтримки воїнів. Кожен орнамент, створений юними художниками, переповнений символікою та національними мотивами, що вражають своєю унікальністю та глибиною.

Процес створення цих унікальних творів мистецтва включає в себе кілька етапів. Починають з грунтування снаряду фоновим кольором, що створює основу для майбутнього візерунка. Потім на снаряди наносять українські візерунки. Завершальним акордом є лакування, яке додає блиск і довершує вигляд кожного твору.

Дітям було запропоновано малювати вишиванки, що символізують кожну з 25 областей України.

Фото: zp.gov.ua
Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *