Запоріжжя продовжує співпрацю з ЮНІСЕФЗапоріжжя продовжує співпрацю з ЮНІСЕФ

Запоріжжя продовжує активно взаємодіяти з ЮНІСЕФ з метою поліпшення життя дітей та підтримки їхнього всебічного розвитку.

Останні досягнення включають ряд заходів та програм, спрямованих на покращення освіти, забезпечення доступу до якісної медичної допомоги та забезпечення соціального захисту дітей у вразливих групах.

Партнерство між Запоріжжям та ЮНІСЕФ підкреслює загальне зобов’язання до підтримки прав та благополуччя дітей, які є найважливішою часткою майбутнього суспільства. Місцева влада висловлює подяку ЮНІСЕФ за продуктивну співпрацю та високий внесок у соціальний розвиток міста. Обидві сторони планують подальше розширення та удосконалення ініціатив, щоб спільно забезпечити кращий старт для майбутнього покоління.

На зустрічі із високопоставленими представниками Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), що відбулася в Запоріжжі, секретар міської ради Анатолій Куртєв оголосив, що співпраця із Запоріжжям стає пріоритетом для цього впливового міжнародного партнера.

Важливим кроком у цьому напрямку було підтвердження співпраці під час зустрічі з важливими представниками ЮНІСЕФ. Заступник Виконавчого директора ЮНІСЕФ Тед Чайбан, голова представництва організації в Україні Мунір Маммадзаде та керівник польового офісу в Дніпрі Кенан Маді підтвердили готовність розширювати та поглиблювати співпрацю з Запоріжжям.

Зазначено, що ця співпраця визначається взаємними зусиллями у напрямках освіти, медичної допомоги та соціального захисту дітей. Взаємодія з ЮНІСЕФ стає вагомим чинником в реалізації програм і проектів, спрямованих на підтримку дитячого благополуччя та розвитку молодого покоління. Місто Запоріжжя висловлює вдячність за партнерство та висловлює готовність активно співпрацювати для досягнення спільних цілей та завдань.

На зустрічі була обговорена можливість спільної реалізації нових ініціатив, зокрема, облаштування нових укриттів, освітніх просторів, медіа-хабів, центрів надолуження освітніх втрат та створення сучасного Центру молоді та реабілітаційного центру для дітей. Ці заходи спрямовані на покращення умов життя та навчання дітей, а також на розвиток їхнього творчого потенціалу та соціальної адаптації.

Анатолій Куртєв наголосив на важливості цих проєктів і висловив впевненість у їхньому успішному втіленні. Він підкреслив, що співпраця з ЮНІСЕФ завжди характеризується надійністю, потужністю та високою якістю. Зусилля будуть зосереджені на тому, щоб кожен проєкт мав значущий вплив на благополуччя та розвиток дітей міста Запоріжжя.

Фото: zp.gov.ua
Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *