У Запоріжжі працює проєкт «Спільно. Соціальні послуги»У Запоріжжі працює проєкт «Спільно. Соціальні послуги»

У Запоріжжі більшість навчальних закладів перейшли на дистанційну форму навчання, з’явилася ініціатива, що полегшує соціальні та психологічні труднощі, зокрема серед дітей.

Дитяча точка «Спільно» стала місцем, де малеча має можливість не лише отримувати професійну підтримку, але й відновлювати втрачені можливості для спілкування та самореалізації.

Робітники активно взаємодіють з батьками, з’ясовуючи їхні потреби та надаючи необхідну допомогу. Важливою частиною проєкту стало не лише надання соціальних послуг, але й створення простору для комунікації та взаємодії між дітьми, що допомагає зменшити відчуття ізоляції та підтримує психологічний стан дітей у непростих умовах.

Цей проєкт виявився важливим інструментом для забезпечення цілісного розвитку та благополуччя дітей та їхніх сімей під час періоду, коли доступ до звичайного способу життя є обмеженим.

У Дитячій точці “Спільно” звертають увагу не лише на дошкільнят, але й на школярів, організовуючи різноманітні тематичні заходи. Ці заходи спрямовані на розвиток нових навичок та допомагають дітям подолати тривожність та стрес, які виникають у зв’язку з військовим конфліктом.

Команда проєкту виявляється надзвичайно корисною, особливо для сімей, які можуть знаходитися у важких життєвих обставинах. Фахівці та психологи, які входять до складу цієї команди, готові проконсультувати і надати допомогу з будь-яких питань, а також забезпечити необхідну інформаційну, юридичну та психологічну підтримку.

Це важливий елемент, спрямований на комплексне благополуччя та допомогу всім членам сімей, що переживають труднощі у зв’язку з воєнними подіями.

Фото: zp.gov.ua
Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *