Колекційні фігурки за мотивами КотигорошкаКолекційні фігурки за мотивами Котигорошка

Українські дизайнери вразили світ створенням унікальних колекційних фігурок КОТО, надихаючись народною казкою про Котигорошка.

Ці авторські твори України поєднують у собі традиційну українську культуру та майстерність дизайну, створюючи чарівний світ, який вражає своєю оригінальністю та неповторністю.

КОТО не лише стає символом української народної спадщини, але й втілюється в першій колекції “Fighting Figures”, яку відділено автором проєкту, дизайнером та архітектором Максом Мацвейко. Ця колекція відзначається виразною символікою, присвяченою вічному протистоянню та незламності українського духу, вбираючи в себе глибокий сенс і традиційну красу.

Макс Мацвейко відзначив, що інспірацією для створення КОТО став його роздум під час читання народної казки Котигорошка своїм дітям. Герой казки, хлопчик із надзвичайною силою, уособлював боротьбу проти несправедливості та злу, і саме ця сутність стала прообразом КОТО. В команді проєкту вони підкреслюють, що так само, як і Котигорошко, українці обирають шлях боротьби, чого символом стали “Fighting Figures”.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *