«Лун.Місто» та Мінцифри створили інтерактивну мапу інтернет-провайдерів«Лун.Місто» та Мінцифри створили інтерактивну мапу інтернет-провайдерів

“Лун.Місто” у співпраці з Мінцифри запускає інноваційний проєкт — інтерактивну мапу інтернет-провайдерів. Ця ініціатива спрямована на забезпечення користувачів точною та вичерпною інформацією про доступні інтернет-послуги та провайдерів по всій території країни.

Мапа, розроблена з використанням передових технологій та інтерактивного дизайну, надає можливість користувачам легко знаходити та порівнювати інтернет-провайдерів у своєму регіоні. Вона включає інформацію про швидкість інтернет-з’єднання, пакети послуг, а також відгуки користувачів.

Цей інноваційний інструмент не тільки полегшує вибір інтернет-провайдера для кожного окремого користувача, але й сприяє конкуренції в галузі, спонукаючи провайдерів підвищувати якість своїх послуг та розвивати нові технології.

Мінцифри прагнуть покращити доступність та якість інтернет-послуг в Україні, роблячи інформацію про інтернет-провайдерів доступною та зрозумілою для всіх громадян.

Міністерство цифрової трансформації та “Лун.Місто” взялися за важливий крок у сфері забезпечення безперебійного доступу до інтернету в умовах можливих відключень світла. Спільний проект передбачає створення інтерактивної мапи, яка дозволить користувачам перевірити готовність своїх інтернет-провайдерів до відключень електроенергії.

Ця ініціатива стає важливим інструментом для громадян, особливо в умовах можливих енергетичних виключень. Користувачі матимуть змогу швидко та ефективно перевірити, які інтернет-провайдери забезпечують безперебійний доступ до мережі у таких надзвичайних ситуаціях.

Мапа буде надавати інформацію про ступінь готовності кожного провайдера до відключень світла, а також можливість зручно порівнювати їхні можливості. Цей інструмент стане важливим в реальних ситуаціях екстреного відключення електроенергії, дозволяючи користувачам швидко знайти оптимальний варіант для забезпечення стійкого інтернет-з’єднання.

Додатково до можливостей інтерактивної карти, користувачі можуть отримати вичерпну інформацію щодо того, як довго інтернет може функціонувати в їхньому будинку при відсутності електроенергії. Карта також надає зручну можливість знаходження найближчих провайдерів, які можуть забезпечити послуги Інтернету від 4 до 72 годин у разі відключення електроенергії. Крім того, користувачі можуть здійснювати порівняльний аналіз вартості підключення та щомісячної абонплати різних провайдерів.

Важливо відзначити, що наразі карта доступна лише для жителів Києва. Однак, згідно з оголошеними планами, розширення сервісу на інші регіони може відбутися у майбутньому.

Провайдери, які забезпечують стабільний доступ до Інтернету протягом понад чотирьох годин умов відключення електроенергії, можуть самостійно подати заявку на включення їхньої інформації на карту.

З наближенням холодних місяців багато турботливих власників тварин стурбовано питанням, як вберегти своїх чотирилапих друзів від переохолодження під час прогулянок. З розвитком зимових умов важливо враховувати, що тваринам також потрібно додаткової уваги та захисту.

Експерти з тваринництва надають кілька порад для забезпечення комфортних та безпечних прогулянок у холодну пору року:

  1. Тепла одяг для тварин. Залежно від типу та розміру тварини, розгляньте можливість придбання теплої одягу чи ковдри для них. Деякі породи собак, особливо менші або короткошерсті, швидше відчувають холод, і тепла одяг може бути ефективним рішенням.
  2. Перевірка лапок. Солоні розсипи на дорогах або оброблені хімічними розчинами можуть бути подразливими для лапок тварин. Перед прогулянкою або після неї ретельно мийте та перевіряйте лапки свого улюбленця.
  3. Обмежте час на вулиці. У морозну та вітряну погоду обмежте час, який тварина проводить на вулиці. Довгі перебування на холоді може призвести до переохолодження та замерзання.
  4. Працюйте над активностями. Активні ігри та фізичні вправи під час прогулянок допомагають тваринам утримувати тепло. Забезпечте їм можливість вільно рухатися та гратися.
  5. Забезпечте вітаміни та здорову їжу. Зимовий період може впливати на імунітет тварин. Додайте до раціону вітаміни та розгляньте можливість збільшення кількості калорій, особливо для тварин з вуличного утримання.

Дотримуючись цих порад, власники тварин можуть забезпечити своїм улюбленцям безпечні та здорові прогулянки взимку. Захист від переохолодження стає невід’ємною частиною відповідального догляду за домашніми улюбленцями під час холодної пори року.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *