У Запоріжжі комунальники тримають на контролі роботу зливової каналізаціїУ Запоріжжі комунальники тримають на контролі роботу зливової каналізації

У Запоріжжі зростає контроль за ефективністю роботи зливової каналізації. Комунальники активно впроваджують заходи для підтримки та оптимізації системи відведення стоків у місті, щоб запобігти можливим проблемам та забезпечити екологічну чистоту.

За інформацією департаменту житлово-комунального господарства Запорізької міської ради, комунальники систематично перевіряють та обслуговують зливові системи для уникнення заторів та аварій. Крім того, ведеться моніторинг стану мережі, щоб вчасно виявляти можливі несправності та усувати їх перед тим, як вони призведуть до серйозних проблем.

Заходи з обслуговування та технічного нагляду за зливовою каналізацією допомагають підтримувати безперебійну роботу системи, запобігаючи затопленням та забрудненню довкілля. Міська влада закликає мешканців долучитися до ініціативи щодо збереження чистоти та безпеки міських водостоків, дотримуючись правил користування каналізаційною системою та утилізації відходів.

Через рясні опади, які супроводжувалися значним підвищенням рівнів води, на деяких вулицях міста виникли труднощі у роботі зливостоків. Непередбачені погодні умови призвели до значного збільшення об’ємів стоків, які потрапляють у систему водовідведення.

Швидко та оперативно відреагували на складну ситуацію комунальні служби міста та розпочали ліквідацію наслідків негоди. Робочі групи з прибирання та технічного обслуговування зосередили свою увагу на тих вулицях, де виникли особливі труднощі.

Відбувається інтенсивне очищення зливостоків від відходів та бруду, а також перевірка на наявність ефективної дії водовідведення. Спеціалісти здійснюють періодичні інспекції стану каналізаційної системи та вчасно вживають заходів для усунення будь-яких виявлених несправностей.

Мешканців місцева влада закликає бути пильними, дотримуватися правил користування каналізаційною системою та виконувати вказівки комунальних служб. Це сприятиме збереженню ефективності водовідведення та запобіже можливим проблемам в майбутньому.

У Запоріжжі комунальники планомірно виконують роботи з системного очищення зливової каналізації та дощоприймальників, але невеличкі ділянки системи виявляються особливо вразливими під час сильних опадів.

Департамент муніципального управління міськради повідомляє, що враховуючи загострення погодних умов, працівники комунального підприємства «ЕЛУАШ» вжили заходів для оперативної ліквідації наслідків негоди. Ці заходи не лише сприятимуть уникненню заторів та забруднення каналізаційної системи, але й сприятимуть збереженню ефективності водовідведення в умовах негоди.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *