Фахівці КП «Титан» та КРБП «Зеленбуд» щодня наводять лад у містіФахівці КП «Титан» та КРБП «Зеленбуд» щодня наводять лад у місті

Робітники комунального підприємства “Титан” та комунально-рекламного бюро “Зеленбуд” активно займаються підтримкою та покращенням благоустрою в місті.

Щоденно комунальники об’єднують зусилля для забезпечення чистоти та порядку на вулицях, парках та громадських місцях в місті. Фахівці проводять систематичні заходи з обслуговування та ремонту інфраструктурних об’єктів, таких як дорожні покриття, тротуари та зелені насадження.

Зусилля комунальних служб спрямовані на створення комфортного та естетичного середовища для мешканців міста. Кожного дня, незалежно від дня тижня чи погодних умов, вони виходять на роботу та працюють як у парках та скверах, так і на узбіччях доріг та в зелених зонах.

В Хортицькому районі міста Запоріжжя команди працівників КП “Титан” та КРБП “Зеленбуд” вивезли великі обсяги гілля, що впали внаслідок негоди, підтримуючи безпеку на вулицях. Чистота та порядок були відновлені на території Центрального пляжу, де ретельно прибрали опале листя та сміття, створюючи зручні умови для відпочинку мешканців. З початком нового тижня комунальники вже вранці понеділка розпочали роботу з прибирання снігу та посипання протиожеледною сумішшю доріжок.

Команда фахівців з комунально-рекламного бюро “Зеленбуд” в Комунарському районі у парку ім. Гагаріна обробили протиожеледною сумішшю доріжки навколо райадміністрації та підмели від снігу доріжки у сквері по вулиці Бочарова. У Шевченківському районі також посипали доріжки протиожеледною сумішшю. Зеленбудівці не забули і про Заводський район, де були оброблені доріжки у скверах та сходи до мосту по вулиці Сеченова.

У Комунарському районі комунальники також активно розпилювали та прибирали зламані дерева і гілля після наслідків непогоди. Роботи відбувалися на вулицях Чумаченка та Космічній. Ці заходи призначені не лише для відновлення порядку, але й для забезпечення безпеки громадян в місті.

У продовження робіт з благоустрою та забезпечення порядку у місті, працівники КРБП “Зеленбуд” вчора та сьогодні зосередилися на обрізуванні дерев у різних частинах Запоріжжя. Зокрема, на проспекті Металургів у Дніпровському районі, Комунарському районі та парку ім. Академіка Клімова в Шевченківському районі обрізували дерева для збереження та формування їх естетичного вигляду.

Окрім цього, триває активна робота з прибирання опалого листя на визначених територіях міста. Вознесенівський район, зокрема парк Трудової Слави, та Дніпровський район на площі Запорізькій вже отримали увагу комунальників, які ефективно вивозять опале листя, підтримуючи чистоту в громадських місцях. Робітники КП “Титан” також долучились до прибирання опалого листя, яке було зібране на територіях скверів та парків у Дніпровському районі.

Команда фахівців КРБП “Зеленбуд” продовжує активно впорядковувати міські простори. Спеціалісти здійснили комплекс робіт на території меморіалу “Братська могила жертв фашизму” по вулиці Очаківській в Комунарському районі, забезпечивши належний стан цього історичного об’єкту. Також було проведено очищення газонів та усунення зеленої маси на площі імені Олександра Поляка. Комунальники активно прибирали у Вознесенівському районі гілля та зелену масу, виконавши необхідні заходи для підтримання порядку на цих територіях.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *