У Запоріжжі проводять перевірки санітарного стану містаУ Запоріжжі проводять перевірки санітарного стану міста

У рамках посилення заходів з громадського здоров’я та безпеки, місто Запоріжжя розпочало широкомасштабні перевірки санітарного стану.

Під час перевірок спеціалісти звертали увагу на дотримання санітарних та гігієнічних норм у громадських місцях, закладах харчування, торгових точках, а також належність санітарних умов у житлових будинках та прибудинкових територіях.

Мешканців місцева влада закликає та підприємців надавати повну співпрацю комісіям під час перевірок та вживати необхідні заходи для поліпшення санітарного стану міста. Ці заходи відіграють ключову роль у забезпеченні безпеки та комфорту громади, особливо в умовах збільшеної уваги до громадського здоров’я в умовах сучасної ситуації.

Ці планові перевірки належного утримання, що систематично проводяться в Запоріжжі, націлені на подолання проблем, пов’язаних із звалищами сміття, побутовими та будівельними відходами. Компетентні органи та служби міста активно здійснюють моніторинг та контроль за додержанням санітарних норм і вимог щодо утилізації відходів.

Інспекція з благоустрою Запоріжжя прийняла рішучі заходи щодо виявленого порушення на території приватного будинку по вулиці Житомирській в Заводському районі міста. Фахівці виявили неприпустиме звалище сміття, яке власник будинку використовував для викидання відходів.

За інформацією інспекції з благоустрою, власник будинку понесе відповідальність за це діяння. Спроставлено протокол про адміністративне правопорушення за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Крім того, йому надано вимогу щодо негайного прибирання та відновлення належного санітарного стану на прилеглій території.

Цей випадок підкреслює важливість системних заходів щодо контролю за благоустроєм та виховання культури відношення до навколишнього середовища серед мешканців, сприяючи створенню чистого та екологічно безпечного міського середовища.

Додатково до виявлених порушень у дворі багатоповерхівки по вулиці Козака Бабури, інспектори наголосили на важливості ретельного контролю за утриманням прибудинкових і внутрішньоквартальних територій. Відповідно до визначень інспекції, управителю будинку покладається велика відповідальність за дотримання санітарних стандартів. Зазначено, що будівельна компанія, що управляє об’єктом, отримала вимогу негайно привести прилеглу територію до належного стану, а вчасно виконані роботи.

Ще одним важливим етапом в роботі інспекції стало виявлення порушення в пішохідній зоні навколо Центрального пляжу. Дана ділянка перебуває в оренді, і відповідальність за її прибирання та утримання покладена на орендаря.

Після виявлення порушень представникам орендаря була подана вимога щодо негайного прибирання території, і вони успішно виконали це завдання, сприяючи поліпшенню загального благоустрою та екологічної чистоти в цьому популярному районі міста.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *