Основна частка коштів земельного податку і орендної плати надійшла від юридичних осіб / Фото: zemelka

Упродовж січня-вересня 2023 року до місцевих бюджетів Запорізької області надійшло 676 мільйонів гривень податку на землю.

У Запорізькій області відзначили високий рівень відповідальності аграріїв / Інфографіка: ДПС

В.о. начальника Головного управління Державної податкової служби в Запорізькій області, Дмитро Шаповалов, зазначив, що найбільший внесок у бюджет зробили суб’єкти господарювання, що є юридичними особами. Від них надійшло практично 640 мільйонів гривень. Фізичні особи додали до цього близько 36 мільйонів гривень, підтримуючи фінансове здоров’я регіональних бюджетів.

Також варто відзначити, що у вересні власники і орендарі земельних ділянок в Запорізькій області перерахували бюджетам понад 61 мільйон гривень.

Зазначимо, що останнім строком сплати податків і орендних платежів за земельні ділянки державної або комунальної власності (за винятком громадян) за вересень було 30 жовтня.
Це свідчить про високий рівень фінансової відповідальності та співпраці місцевих підприємців та громадян з владними структурами в регіоні.

Дмитро Сарниченко

Від Дмитро Сарниченко

До роботи у ZaporigNews працював кореспондентом у різних виданнях Запоріжжя. Також маю досвід роботи фотографом. У вільний час захоплююсь подорожами та гірським туризмом. Хобі допомагає знайти натхнення та відновити сили для подальшої роботи у медіа-сфері.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *