В Запоріжжі нагородили призерів та переможців міського конкурсу соціальної рекламиВ Запоріжжі нагородили призерів та переможців міського конкурсу соціальної реклами

Святковий настрій та визнання заполонили Запоріжжя під час вручення нагород переможцям та призерам міського конкурсу соціальної реклами.

Це захід, організований міською адміністрацією, призначений для визнання та підтримки креативних проектів, спрямованих на підвищення соціальної свідомості та покращення якості життя громади.

На церемонії нагородження, яка відбулася в міському центрі культури, вручили призи та дипломи переможцям у різних категоріях. Проекти, що найкраще висвітлюють актуальні соціальні проблеми та пропонують творчі рішення, отримали високу оцінку експертного журі.

Одним із найбільш вражаючих проектів став ролик, присвячений проблемі екології в місті, який виграв головний приз. Інші теми, які були представлені у конкурсі, включали в себе боротьбу з насильством, підтримку місцевих підприємців та популяризацію здорового способу життя.

Організатори конкурсу висловили подяку всім учасникам за їхні творчі зусилля та відзначили важливість таких заходів для сприяння позитивним змінам в громаді. Нагороджені висловили вдячність за можливість виразити свої ідеї через мову соціальної реклами та вклад у розвиток міста через креативні проекти.

Цьогорічний конкурс соціальної реклами “Збережемо майбутнє молоді!” в Запоріжжі відзначився великим успіхом та розмаїттям творчих робіт. За традицією, учасники висловили своє бачення важливи питань для суспільства, що стосуються молоді та майбутнього громади.

Журі конкурсу, ретельно переглянувши 130 представлених робіт, визначило найкращі в трьох основних номінаціях. Переможці були відзначені цінними подарунками та дипломами визнання за свою творчість та активну участь у підтримці соціальних ініціатив.

Проекти, які отримали нагороди, стосувалися широкого спектру тем, включаючи екологічне виховання, боротьбу зі здоров’ям молоді, та підвищення рівня освіти. Ці роботи не лише вражали оригінальністю та креативністю, а й ставали справжньою джерелом інформації та інсайтів для громади.

Урочисте нагородження призерів та переможців міського конкурсу соціальної реклами “Збережемо майбутнє молоді!” стало визначним подією, яка відбулася сьогодні у “Хабі Незламності” ПК “Орбіта”. Переможцям вручили грамоти та цінні подарунки

Представники місцевої влади вручили переможцям грамоти та цінні подарунки як визнання їхнього внеску у розвиток соціальної свідомості та активну участь у вирішенні актуальних проблем громади. Заступник директора департаменту спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради, Едуард Багіров, висловив велику вдячність молоді за виявлені таланти та високий професіоналізм.

Конкурс соціальної реклами “Збережемо майбутнє молоді!” у Запоріжжі цього року привернув увагу значної кількості талановитих учасників, які подали на розгляд журі неабияк цікаві та професійні роботи. Загалом було представлено 130 творів у трьох основних номінаціях:

  • У номінації «Буклет» змагалися 10 творів, представляючи інформацію у формі лаконічних та інформативних буклетів.
  • В номінації «Плакат» зареєстровано вражаючу кількість – 77 робіт, які вражали не лише глибиною ідей, але й художньою виразністю.
  • Номінація «Відеоролік» була представлена 43 роботами, де творчість учасників розкрилася через візуальний ефект та вміле використання мультимедійних можливостей.

Тематика конкурсних робіт виявилася дуже різноманітною і актуальною для сучасної молоді. Від «За здоровий спосіб життя» до «Поважного ставлення до осіб, які постраждали внаслідок війни», учасники конкурсу акцентували увагу на важливих аспектах культурного життя та активно висловлювали свої погляди через творчий вираз.

У конкурсі соціальної реклами “Збережемо майбутнє молоді!” представниці Запорізького вищого професійного училища здобули почесне друге місце у номінації “Відеоролік”. Група відзначилася творчістю та вмінням об’єднувати різні художні напрямки для створення ефективного та вражаючого візуального продукту.

П’ять талановитих учасниць об’єднали свої зусилля, щоб висвітлити важливу тему поважного ставлення до людей, які постраждали від війни. За словами керівниці творчої групи, Валерії Махотко, студентки факультетів живопису та флористики вирішили створити мальований відеоролик та надати йому власну звукову обробку.

Це визнання відкриває нові можливості для талановитих молодих художниць та підкреслює важливість їхнього внеску у сферу соціальної реклами та культури загалом.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *