Яку музику українці слухали найчастіше в 2023 році. Рейтинги від Spotify та Apple MusicЯку музику українці слухали найчастіше в 2023 році. Рейтинги від Spotify та Apple Music

За даними Spotify та Apple Music, українці найчастіше слухали у 2023 році популярних виконавців у жанрах поп, реп та електронної музики.

Серед фаворитів — треки від місцевих та світових артистів, також відзначилися мікси українських діджеїв у жанрі техно.

Серед найпопулярніших виконавців року в українському Spotify відзначили себе слухачі Бруно Марса, Біллі Айліш, та українського виконавця Олега Винника. За даними Apple Music, серед улюблених треків виступили “Зоряний шлях” від MONATIK та “Blinding Lights” The Weeknd. Альбомами року для українського суспільства стали “Happier Than Ever” Біллі Айліш та “Justice” Джастина Бібера.

У добірці Spotify виділились хіти від Олі Мандзій та Марув. Apple Music, у свою чергу, підкреслив популярність треків від Alyona Alyona, Mozgi та DZIDZIO. Обидва стримінгові сервіси акцентували увагу на багатогранності та таланті українських музикантів у різних музичних жанрах культури.

Присутність треків іноземних виконавців свідчить про культурний розмаїття та глобальний вплив музичного світу в Україні у 2023 році. Це свідчить про високу популярність української музичної сцени в середовищі власних слухачів.

Серед сотні найпопулярніших треків в Україні також зайняли свої місця пісні російських виконавців. На жаль, в топ-10 за кількістю прослуховувань увійшли треки від Кравц, Instasamka, Macan і Скриптонит.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *