Оголошено номінантів престижної премії "Книга року BBC" у 2023 році.Оголошено номінантів престижної премії "Книга року BBC" у 2023 році.

В Україні оголошено номінантів престижної премії “Книга року BBC” у 2023 році. Серед літературних шедеврів, які вразили критиків та читачів, у номінаціях розглядаються різноманітні теми та жанри.

Фіналісти престижної літературної премії “Книга року BBC” визначені в трьох захоплюючих категоріях: “Книга року BBC”, “Дитяча книга року BBC” та “Книга року ВВС – Есеїстика”. Загалом, серед 40 видань, які потрапили до списків, виокремили найкращі та найвпливовіші твори літературного та культурного світу 2023 року. Очікується, що ці книги привернуть увагу читачів та визначать тенденції у світовій літературі.

Інші твори, які увійшли до шортлісту “Дитяча книга року BBC-2023”, включають:

  • “Тільки не гавкай”, Олена Захарченко;
  • “Скорбота і безумство”, Олег Костюк;
  • “Драбина”, Євгенія Кузнєцова;
  • “За Перекопом є земля”, Анастасія Левкова;
  • “Дорога на Асмару”, Сергій Сингаївський.

Ці твори репрезентують високий рівень якості та різноманіття в літературі для дітей, а їхні автори стають фіналістами престижної премії “Дитяча книга року BBC”.

Визначення переможців у конкурсі “Дитяча книга року BBC-2023” заплановане на 14 грудня. Ця унікальна подія для суспільства відбудеться у приміщенні книгарні Readeat, яка взяла на себе роль партнера премії цього року. Нагородження переможців стане святковим моментом для авторів та читачів, які очікують визнання та почесті у літературній галузі.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *