У Запоріжжі створять «Простір Переосмислення»У Запоріжжі створять «Простір Переосмислення»

“Простір Переосмислення” стане центром для творчого обміну ідеями, реалізації проектів та обговорення ключових аспектів міського життя. Простір буде реалізований завдяки співпраці міської ради, Групи Метінвест та комбінату «Запоріжсталь».

Це інноваційне середовище буде включати регулярні громадські збори, воркшопи та заходи для обговорення конкретних ініціатив та проєктів.

Ініціаторами проєкту є місцева влада, громадські організації та підприємці, які прагнуть зробити місто більш відкритим, толерантним та адаптивним до змін. “Кожен житель міста матиме можливість висловити свою думку, поділитися власними ідеями та взяти активну участь у визначенні пріоритетів для подальшого розвитку Запоріжжя.

Секретар міської ради Анатолій Куртєв розкрив додаткові деталі щодо нового “Простору Переосмислення”, який обіцяє стати не лише культурним, а й соціальним та освітнім центром для запоріжців.

Основні складові “Простору Переосмислення”:

  1. Музейна експозиція. В центрі буде розміщена унікальна експозиція, що відобразить боротьбу запоріжців за свою свободу та ключові етапи розвитку міста.
  2. Відкритий лекторій. Одна з функцій лекторію – надання підтримки ветеранам війни, що стає важливим аспектом соціальної відповідальності.
  3. Виставкова зала. Простір для проведення виставок та інших культурних подій, що сприятиме активному культурному життю міста.
  4. Зона пам’яті полеглих героїв. Місце для вшанування та відзначення подвигу тих, хто віддало життя за свободу та незалежність.
  5. Дитячий майданчик. Спеціально облаштований простір для дітей, щоб вони могли відчути зв’язок із історією та виховувати патріотизм.

Цей “Простір Переосмислення” стане символом єдності та взаємодії громади, де кожен може знайти щось цікаве для себе та сприяти спільному розвитку.

“Простір Переосмислення” стане своєрідним меморіалом, де буде збережена та передана нащадкам пам’ять про важливі історичні моменти в житті Запоріжжя. Серед інших елементів експозиції, буде закарбована героїчна історія комунальників, які ризикували своїм життям, виїжджаючи в саме пекло, щоб евакуювати людей з Маріуполя та окупованих територій Запорізької області.

Також у “Просторі Переосмислення” буде збережено свідчення про героїчний опір громадян Запоріжжя, які, незважаючи на ворога, врятували десятки тисяч людей від режиму окупації. Це буде пам’ятник силі та сплотінню громади в обличчя викликам і випробуванням.

Найважливішим є те, що “Простір Переосмислення” є результатом спільних зусиль та підтримки, зокрема великої ролі Групи Метінвест. Цей проєкт відображає спільну відданість міста і його партнерів цінностям та ідеалам, що є фундаментом для майбутнього розвитку та пам’яті.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *