Всеукраїнський фестиваль-майстерня "Адреса дитинства – Гра" покликаний об’єднати різні покоління / Фото: zp.gov.ua

У Запоріжжі розпочався 13-й Всеукраїнський фестиваль-майстерня під назвою “Адреса дитинства – Гра”. На цей захід завітали вихованці закладів позашкільної освіти, дитячих шкіл мистецтв та художніх шкіл з 12 областей України, об’єднані спільною любов’ю до гри та творчості.

Гасло цьогорічного фестивалю говорить саме за себе: “Будуємо мости поколінь”. Головною метою заходу є об’єднання різних поколінь міста в спільному бажанні створити краще майбутнє для Запоріжжя та включити дітей і дорослих у спільний процес створення власного міста.

До фестивалю долучилися діти з 12 областей України / Фото: zp.gov.ua

Фестиваль стартував із прессніданку, де взяли участь секретар міської ради та виконуючий обов’язки міського голови Анатолій Куртєв, голова журі фестивалю – художній керівник Київського Палацу дітей та юнацтва Віктор Книш, а також директорка закладу позашкільної освіти “Центр дитячої та юнацької творчості” Ірина Чурса.

Голова журі фестивалю зазначив, що гра дозволяє відключитися від щоденних проблем та допомагає людям доторкнутися до самих себе і відчути важливість власного існування у цьому світі.

Фестиваль “Адреса дитинства – Гра” триватиме 5 днів і передбачає різноманітні заходи, включаючи тематичні панельні дискусії, конференції, творчі зустрічі та майстер-класи. Учасники мають можливість представити свої творчі роботи, а журі обере того, хто отримає Гран-прі, та лауреатів фестивалю.

Дмитро Сарниченко

Від Дмитро Сарниченко

До роботи у ZaporigNews працював кореспондентом у різних виданнях Запоріжжя. Також маю досвід роботи фотографом. У вільний час захоплююсь подорожами та гірським туризмом. Хобі допомагає знайти натхнення та відновити сили для подальшої роботи у медіа-сфері.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *